Czas realizacji zamówienia

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności

Dostępność produktów

Większość dostępnych w magazynie produktów wysyłana jest w ciągu do 24 godzin od uruchomienia realizacji zamówienia. Uruchomienie realizacji jest zależne od wybranej formy płatności.
Jeżeli zamawiana jest większa liczba produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.
Czas wysyłki jest określony przy każdym dostępnym w magazynie produkcie – wynosi on najczęściej 24 godziny lub ewentualnie 48 godzin.
Termin wysyłki dotyczy dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni świątecznych).

Forma płatności

Płatność za pobraniem - forma płatności, umożliwiająca natychmiastowe uruchomienie realizacji zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym (mBanku S.A.). W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Przelewy24.pl – kolejny sposób na szybkie uruchomienie realizacji zamówienia, które następuje po pozytywnej autoryzacji transakcji przez system Przelewy24.pl (zazwyczaj trwa to do kilku minut). Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami (2% wartości całego zamówienia).

 

» formy płatności 

 

Czas dostawy zależy od wybranej formy dostawy.

Firma kurierska - dostarcza zamówienia zazwyczaj następnego dnia roboczego od nadania, najczęściej w godzinach od 9 do 17.

Paczkomaty - umożliwiają odbiór zamówienia najczęściej 1-3 dni robocze po nadaniu. Dostępne są 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

» koszt dostawy

Zamówienia są realizowane od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem dni świątecznych).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl