Formy płatności

W zależności od wybranej metody dostawy, własnych preferencji i sposobu płatności, do wyboru dostępne są następujące formy płatności:

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczęta zostaje realizacja zamówienia.
  • Pobranie Kurier - płatność gotówką przy odbiorze towaru od kuriera. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia (o dodatkowe 4 zł).

  • Pobranie Paczkomat - płatność kartą bezpośrednio w paczkomacie. Już prawie wszystkie paczkomaty wyposażone są w terminale płatności, dzięki czemu za zakupy możesz zapłacić kartą. Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami (1,8% wartości całego zamówienia).
  • PayU - szybkie uruchomienie realizacji zamówienia, które następuje po pozytywnej autoryzacji transakcji przez system PayU. Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami (1,7% wartości całego zamówienia).
  • Przelewy24.pl – kolejny sposób na szybkie uruchomienie realizacji zamówienia, które następuje po pozytywnej autoryzacji transakcji przez system Przelewy24.pl (zazwyczaj trwa to do kilku minut). Należy pamiętać, że jest ona obciążona dodatkowymi kosztami (1,9% wartości całego zamówienia).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl