O nas

 

Kufler.pl to pierwszy w Polsce sklep internetowy dedykowany szkłu do serwowania piwa.

Kufle do piwa, pokale, czy też szklanki są powszechnie znane, jednak poza nimi występuje wiele innych mniej popularnych i dostępnych rodzajów szkła.   

Widoczne zwiększanie się piwnej świadomości, zainteresowanie piwnymi blogami, powstawanie specjalistycznych sklepów z bogatą ofertą piw z niezależnych browarów rzemieślniczych – to wszystko zmotywowało nas do zgromadzenia podstawowego asortymentu, pozwalającego na wybór szkła odpowiedniego dla różnych gatunków piwa.

W celu podkreślenia charakteru szkła i dodatkowego wyróżnienia go, poszczególne rodzaje przygotowaliśmy jako zestawy w skrzynkach. Dostępne są również wyjątkowe komplety, w ramach których w jednej skrzynce występuje kilka różnych typów szkła (np. kufle do piwa, sniftery, goblety, tulipy).

Szkło dostępne w naszym sklepie pochodzi od renomowanych producentów. Ich bogate doświadczenie oraz wykorzystywane technologie przekładają się na odpowiednio wysoką jakość oferowanych wyrobów.  Proponowane przez nas szkło to głównie modele amerykańskiej firmy Libbey, francuskiego ARC International (marka Arcoroc), austriackiego Stölzle, niemieckiego Spiegelau i Rastal.

 

Zapraszamy do zakupów!

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem e-mail sklep@kufler.pl lub telefonicznie pod numerem 61 674 70 40.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl